Daniell Andersson (V)

Kontaktinformation

E-post:
daniell.andersson.2@umea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ersättare 2019-03-25 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14