Rebecca Sellstedt (V)

Kontaktinformation

E-post:
rebecca.sellstedt@umea.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-06-26 - 2022-10-14
Personalnämnden Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Äldrenämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Äldrenämnden arbetsutskott Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30