Mariam Salem (MP)

Kontaktinformation

E-post:
mariam.salem@umea.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden 2:e vice ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden au 2:e vice ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Personalnämnden Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Äldrenämnden Ersättare 2021-08-30 - 2022-11-30