Marie-Louise Rönnmark (S)

Kontaktinformation

E-post:
marie-louise.ronnmark@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges presidium Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2018-10-29 - 2022-10-28