Jan-Olov Carlsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
janolov.karlsson@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges presidium 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-09-30 - 2022-11-26