Alice Nikmanesh (MP)

Kontaktinformation

E-post:
alice.nikmanesh@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Jämställdhetsutskottet Ersättare 2018-12-01 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-02-08 - 2022-10-14