Nils Seye Larsen (MP)

Kontaktinformation

E-post:
nils.larsen@umea.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ersättare 2020-02-24 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-28
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-11-27 - 2022-11-26
Kommunstyrelsens hållbarhetsutskott Ordförande 2018-11-28 - 2022-11-27
Kommunstyrelsens näringslivs- och arbetsutskott Ersättare 2018-11-28 - 2022-11-27
Kommunstyrelsens planeringsutskott Ersättare 2018-11-28 - 2022-11-27