Andreas Sjögren (S)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.sjogren@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jämställdhetsutskottet Ledamot 2018-12-01 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö-och hälsoskyddsnämnden Ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30