Greger Knutsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
greger.knutsson@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnden Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-02-25 - 2022-10-14
Personalnämnden Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30