Marikk Henriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
marikk.henriksson@umea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14