Carinne Sjöberg (L)

Kontaktinformation

E-post:
carinne.sjoberg@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Jämställdhetsutskottet Ledamot 2019-05-27 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-10-25 - 2022-10-14