Mehrana Bassami (S)

Kontaktinformation

E-post:
mehrana.bassami@umea.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Individ- och familjenämndens au Ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Jämställdhetsutskottet Ledamot 2020-01-27 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14