Anders Norqvist (L)

Kontaktinformation

E-post:
anders.norqvist@umea.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
För- och grundskolenämnden Ledamot 2019-05-27 - 2022-11-30
För- och grundskolenämndens au Ersättare 2019-05-27 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-06-05 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-10-25 - 2022-11-26
Kommunstyrelsens hållbarhetsutskott Ledamot 2021-11-01 - 2022-11-27
Kommunstyrelsens näringslivs- och arbetsutskott Ersättare 2021-11-01 - 2022-11-27
Kommunstyrelsens planeringsutskott Ersättare 2021-11-01 - 2022-11-27