Igor Hell (M)

Kontaktinformation

E-post:
igor.jonsson@umea.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Individ- och familjenämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Individ- och familjenämndens au Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-20 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-27 - 2022-11-26
Personalnämnden Vice ordförande 2019-02-25 - 2022-11-30