Arvid Lundberg (MP)

Kontaktinformation

E-post:
arvid.lundberg.2@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
För- och grundskolenämnden Ersättare 2019-09-30 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Överförmyndarnämnden, Umeåregionen Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31