Solveig Granberg (C)

Kontaktinformation

E-post:
solveig.granberg@umea.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Jämställdhetsutskottet Vice ordförande 2018-12-01 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-28