Ari Leinonen (S)

Kontaktinformation

E-post:
ari.leinonen@umea.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30
Jämställdhetsutskottet Ersättare 2018-12-01 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14